מחיקת חובות תוך 24 שעות

מחיקת חובות תוך 24 שעות

האם ניתן לבצע מחיקת חובות תוך 24 שעות? ובכן, התשובה האמיתית היא שדבר זה אינו אפשרי מאחר ומדובר בהליך שנמשך עד 4 שנים, אך תוך 24 שעות ובעזרת עורך דין מקצועי ומנוסה ניתן להכין את הבקשה לפתיחה בהליך של "מחיקת חובות" ולהגיש אותה לאישור הממונה.

ככלל, לא ניתן לבצע מחיקת חובות תוך 24 שעות, גם אם מבטיחים לכם, זאת מאחר והליך מחיקת חובות נמשך לאורך תקופה של עד 4 שנים כאשר בסופה תקבלו הפטר חובות.

חובות כספיים יכולים להיווצר עקב התנהלות כלכלית ועסקית שגויה, מצב בריאותי, תאונה, הבטלה ועוד תרחישים רבים. המשותף לכולם הוא הלחץ והחרדה בו נמצא החייב אל מול הנושים שלוחצים עליו במסגרת ההוצאה לפועל ומטילים עליו עיקולים והגבלות המשפיעים בצורה ישירה על אורח חייו ומשפחתו של החייב.

אם אתם נמצאים במצב דומה, חשוב שתדעו שיש מה לעשות. חוק חדלות פירעון מאפשר הליך "מחיקת חובות" שבסופו תוכלו להתחיל בדרך חדשה בחיים ללא חובות ורדיפה מצד הנושים.

האם באמת ניתן למחוק חובות תוך 24 שעות?

התשובה היא לא. מחיקת חובות לא יכולה להיעשות תוך 24 שעות מכיוון שמדובר בהליך משפטי שנמשך לתקופה של עד 4 שנים. מה שכן ניתן לעשות תוך 24 שעות זה להכין את המסמכים ולהגיש בקשה לפתיחה בהליך של פשיטת רגל וחדלות פירעון. לאחר 30 יום ממועד הגשת הבקשה לפתיחה בהליך, יבחן הממונה את התיק ותינתן החלטה לאישור פתיחה בהליך. מרגע פתיחת ההליך, נכנס החייב למצב של הקפאת הליכים שבו יבוטלו העיקולים החלים עליו, כגון עיקולי חשבון בנק, עיקולי משכורת, הגבלת רישיון נהיגה ועוד.

האם חשוב לקבל ליווי של עורך דין?

כאשר מדובר בתחום פשיטת רגל וחדלות פירעון, כדאי ואף רצוי להיעזר בשירותיו של עורך דין פשיטת רגל מומחה בהליכי מחיקת חובות. עוד לפני הגשת הבקשה, עורך דין מומחה לפשיטת רגל יסייע לכם בהכנת המסמכים הנדרשים להגשת הבקשה בצורה הנכונה והטובה ביותר, יעריך את סיכויי הצלחת ההליך ועוד. גם לאחר הגשת הבקשה ולאורך כל ההליך חשוב לקבל סיוע של עורך דין מאחר ובתיקי חוב אין לשכוח שמדובר בנושים שהם בנקים, חברות נותני אשראי, חברות סלולר, חברות פרטיות וגופים גדולים אשר להם ממון רב ועורכי דין אשר ינסו לטעון לביטוח ההליך של מחיקת חובות באמצעות התנגדויות ובקשות שונות. לכן חשוב שיהיה עורך דין מומחה לצידכם לאורך כל הדרך.

האם כדאי למחוק חובות?

התשובה היא כן. התחושה להיות חייב כספים היא קשה ומלווה בלחץ אשר עלולה להשפיע על אורח החיים שלכם ושל ומשפחתכם. לנושים עומדת האפשרות לנקוט בהליכים כנגדכם, כגון הטלת עיקול על חשבון הבנק, עיקול משכורת, הגבלת עיכוב יציאה מהארץ, הגבלת רישיון נהיגה ועוד.

אם אתם מעוניינים לסיים עם זה, למחוק את החובות ולצאת לדרך חדשה בחיים – הליך פשיטת רגל וחדלות פירעון זה בשבילכם.

איזה עורך דין כדאי לבחור?

על מנת להתמודד מול הרשויות והנושים השונים, ועל מנת להגין את כל מסמכי הבקשה כנדרש לפתיחת הליכי חדלות פירעון יש לקבל סיוע של עורך דין פשיטת רגל מומחה ובעל ניסיון רב בהליכי מחיקת חובות בערכאות ההוצאה לפועל ובתי המשפט.

עורך דין מומחה לפשיטת רגל יסייע לכם לאורך כל ההליך, החל משלב הכנת המסמכים והגשת הבקשה, דרך ניהול ההליך והתמודדות מול הנושים ועד קבלת הפטר חובות ויציאה לדרך חדשה בחיים.